Finn cateringselskap i Oslo
cateringselskap•Oslo

OSLO LUNSJ AVD HØYSKOLE AS

Etablert cateringselskap i Oslo med 26 år i bransjen og 6 ansatte.

Etablert 20006 ansatte

Be om tilbud fra OSLO LUNSJ AVD HØYSKOLE AS og andre lokale cateringfirmaer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
2000 (26 år)
Ansatte
6
Org.nr
982136946
cateringselskap · Oslo

Om OSLO LUNSJ AVD HØYSKOLE AS

OSLO LUNSJ AVD HØYSKOLE AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 982136946 som cateringselskap i Oslo. Selskapet ble etablert i 2000 og har vært registrert i 26 år. Virksomheten er registrert med næringskode Catering til arrangementer.

Med 6 ansatte kombinerer de faglig dybde med personlig oppfølging.

Org.nr
982136946
Etablert
2000 (26 år)
Ansatte
6
Næring
Catering til arrangementer
OSLO LUNSJ AVD HØYSKOLE AS – cateringselskap i Oslo
Bilder fra OSLO LUNSJ AVD HØYSKOLE AS – cateringselskap i Oslo
Offentlige data

Hvorfor velge OSLO LUNSJ AVD HØYSKOLE AS?

  • Etablert i 2000 — 26 år med aktiv drift i Oslo
  • 6 ansatte registrert i offentlige registre
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 982136946
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

OSLO LUNSJ AVD HØYSKOLE AS

Konows gate 67B 0196 Oslo

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du OSLO LUNSJ AVD HØYSKOLE AS?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra OSLO LUNSJ AVD HØYSKOLE AS og andre cateringfirmaer i Oslo-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med OSLO LUNSJ AVD HØYSKOLE AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om OSLO LUNSJ AVD HØYSKOLE AS

Cateringselskaper i Oslo utfører typisk catering. Vanlige tjenester omfatter julebordcatering, selskapscatering, fingerfood og tapas. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en cateringselskap i Oslo?

La cateringfirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

cateringplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for cateringselskaper – deriblant OSLO LUNSJ AVD HØYSKOLE AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av OSLO LUNSJ AVD HØYSKOLE AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.