Finn cateringselskap i Sætre
cateringselskapSætre

MIB MATPRODUKSJON AS

Etablert cateringselskap i Sætre med 3 år i bransjen og 7 ansatte.

Etablert 2023
7 ansatte

Be om tilbud fra MIB MATPRODUKSJON AS og andre lokale cateringfirmaer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
2023 (3 år)
Ansatte
7
Org.nr
931592602
cateringselskap · Sætre

Om MIB MATPRODUKSJON AS

MIB MATPRODUKSJON AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 931592602 som cateringselskap i Sætre. Selskapet ble etablert i 2023 og har vært registrert i 3 år. Virksomheten er registrert med næringskode Catering til arrangementer.

Med 7 ansatte kombinerer de faglig dybde med personlig oppfølging.

Org.nr
931592602
Etablert
2023 (3 år)
Ansatte
7
Næring
Catering til arrangementer
Bilder fra MIB MATPRODUKSJON AS – cateringselskap i Sætre
Offentlige data

Hvorfor velge MIB MATPRODUKSJON AS?

  • Etablert i 2023 — 3 år med aktiv drift i Sætre
  • 7 ansatte registrert i offentlige registre
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 931592602
Data fra offentlige registre · Oppdatert juli 2026
Lokasjon

MIB MATPRODUKSJON AS

Åsveien 21 3475 Sætre

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du MIB MATPRODUKSJON AS?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra MIB MATPRODUKSJON AS og andre cateringfirmaer i Sætre-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med MIB MATPRODUKSJON AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om MIB MATPRODUKSJON AS

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Cateringselskaper i Sætre utfører typisk catering. Vanlige tjenester omfatter selskapscatering, bedriftscatering, bryllupscatering. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (3)

Selskapet har 7 registrerte ansatte, noe som gir kundene nær og personlig oppfølging.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en cateringselskap i Sætre?

La cateringfirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

cateringplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for cateringselskaper – deriblant MIB MATPRODUKSJON AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av MIB MATPRODUKSJON AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.